Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Кравець Олена Леонідівна

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

Освіта

Вища

Попередня діяльність

 • Спеціаліст І категорії відділу освіти, культури, м: Організація та методичний супровід діяльності дошкільних закладів Галицинівської сільської ради

Опис повноважень

 1. Організує методичну роботу освітніх закладів та методичних кабінетів закладів дошкільної освіти. Аналізує стан навчально-методичної і виховної роботи в закладах і розробляє пропозиції щодо підвищення її ефективності.
 2. Надає допомогу педагогічним працівникам у визначенні змісту, форм, методів і засобів навчання.
 3. Бере участь у розробці методичних і інформаційних матеріалів, діагностиці, прогнозуванні і плануванні підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти.
 4. Організує розробку, рецензування і підготовку до затвердження навчально-методичної документації, посібників (навчальних дисциплін, типових переліків устаткування, дидактичних матеріалів і т.д.).
 5. Аналізує й узагальнює результати експериментальної роботи установи.
 6. Вивчає, узагальнює, розповсюджує передовий педагогічний досвід, аналізує результативність та ефективність професійної діяльності підпорядкованої категорії педагогів. Залучає кращих з них до конкурсів професійної майстерності, науково-дослідницької та навчально-методичної роботи.
 7. Організує і координує роботу методичних об’єднань педагогічних працівників ЗДО та ЗЗСО. Організовує підготовку і проведення конкурсів, змагань, фестивалів тощо.
 8. Здійснює керівництво щодо якості проведення освітніх занять, виконання навчальних планів і програм, забезпечує умови для їх засвоєння, надає методичну, консультативну допомогу вчителям з певного предмета.
 9. Вивчає рівень умінь і навичок учнів та вихованців та якість викладання навчальних предметів відповідно до державних стандартів та якість реалізації вимог Базового компонента дошкільної освіти, рівень та якість організації освітнього процесу у ГПД на основі діагностування.
 10. Організовує роботу з науково-методичного забезпечення змісту освіти. Бере участь у розробці перспективних планів видання підручників, навчальних посібників, методичних матеріалів, підборі їх авторів.
 11. Надає допомогу авторам у підготовці до видання відповідних посібників. Вивчає і забезпечує своєчасний інформативний зв’язок щодо передових інноваційних технологій навчання і виховання вітчизняного і світового досвіду.
 12. Здійснює організацію і проведення представницьких педагогічних заходів: педагогічних виставок, семінарів, творчих звітів, конкурсів, науково-практичних конференцій тощо.
 13. Постійно підвищує професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру. Веде документацію згідно з Інструкцією з ведення діловодства у відділі освіти та відповідно до номенклатури справ.
2024 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше