Повернутися до структури

Кравець Олена Леонідівна

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

Вища

Попередня діяльність

• Спеціаліст І категорії відділу освіти, культури, м: Організація та методичний супровід діяльності дошкільних закладів Галицинівської сільської ради

Опис повноважень

1. Організує методичну роботу освітніх закладів та методичних кабінетів закладів дошкільної освіти. Аналізує стан навчально-методичної і виховної роботи в закладах і розробляє пропозиції щодо підвищення її ефективності.
  2. Надає допомогу педагогічним працівникам у визначенні змісту, форм, методів і засобів навчання.
  3. Бере участь у розробці методичних і інформаційних матеріалів, діагностиці, прогнозуванні і плануванні підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти.
  4. Організує розробку, рецензування і підготовку до затвердження навчально-методичної документації, посібників (навчальних дисциплін, типових переліків устаткування, дидактичних матеріалів і т.д.).
  5. Аналізує й узагальнює результати експериментальної роботи установи.
  6. Вивчає, узагальнює, розповсюджує передовий педагогічний досвід, аналізує результативність та ефективність професійної діяльності підпорядкованої категорії педагогів. Залучає кращих з них до конкурсів професійної майстерності, науково-дослідницької та навчально-методичної роботи.
  7. Організує і координує роботу методичних об’єднань педагогічних працівників ЗДО та ЗЗСО. Організовує підготовку і проведення конкурсів, змагань, фестивалів тощо.
  8. Здійснює керівництво щодо якості проведення освітніх занять, виконання навчальних планів і програм, забезпечує умови для їх засвоєння, надає методичну, консультативну допомогу вчителям з певного предмета.
  9. Вивчає рівень умінь і навичок учнів та вихованців та якість викладання навчальних предметів відповідно до державних стандартів та якість реалізації вимог Базового компонента дошкільної освіти, рівень та якість організації освітнього процесу у ГПД на основі діагностування.
  10. Організовує роботу з науково-методичного забезпечення змісту освіти. Бере участь у розробці перспективних планів видання підручників, навчальних посібників, методичних матеріалів, підборі їх авторів.
  11. Надає допомогу авторам у підготовці до видання відповідних посібників. Вивчає і забезпечує своєчасний інформативний зв’язок щодо передових інноваційних технологій навчання і виховання вітчизняного і світового досвіду.
  12. Здійснює організацію і проведення представницьких педагогічних заходів: педагогічних виставок, семінарів, творчих звітів, конкурсів, науково-практичних конференцій тощо.
  13. Постійно підвищує професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру. Веде документацію згідно з Інструкцією з ведення діловодства у відділі освіти та відповідно до номенклатури справ.