Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Назар Іван Васильович

Сільський голова

Освіта

Вища. У 1984 році закінчив Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Бєлінського. За спеціальністю вчитель музики середньої школи.

Опис повноважень

 1. Галицинівська сільська рада Забезпечує в межах наданих законом повноважень органам місцевого самоврядування, виконавчої влади на території Галицинівської сільської ради, дотримання Конституції та Законів України, виконання актів Президента та відповідних органів виконавчої влади.
 2. Сільський голова організовує роботу сільської ради, її виконавчого комітету згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
 3. Сільський голова забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та Законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади.
 4. Сільський голова спрямовує і координує діяльність секретаря сільської ради, заступників сільського голови, керуючого справами виконкому, керівників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів та комунальної служби села.
 5. Сільський голова вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету сільської ради.
 6. Сільський голова вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури виконавчого комітету, апарату виконавчого комітету, їх штатів, встановлених відповідно до типових штатів, затверджених Кабінетом Міністрів України. Здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету.
 7. Сільський голова підписує рішення ради та її виконавчого комітету. Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності села.
 8. Сільський голова призначає на посади та звільняє з посади керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної власності територіальної громади, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закла
 9. Сільський голова видає розпорядження в межах своїх повноважень. Розглядає звернення громадян, проводить особистий прийом громадян. Скликає загальні збори громадян за місцем проживання.
 10. Сільський голова сприяє здійсненню контролю за дотриманням підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форм власності та підпорядкування, зобов’язань щодо платежів до державного та місцевого бюджетів.
 11. Сільський голова є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою та виконавчим комітетом.
 12. Сільський голова представляє територіальну громаду, раду, її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних віднос
 13. Сільський голова укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства.
 14. Сільський голова бере участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в межах та у спосіб, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
 15. Сільський голова вимагає здійснення у разі стихійного лиха, екологічних катастроф, епідемії, пожеж, інших надзвичайних подій, необхідних заходів щодо забезпечення державного і громадського порядку, життєдіяльності підприємств, установ та організацій міста.
 16. Сільський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому Законом повноважень. Координує роботу правоохоронних органів з питань профілактики злочинності та безпеки громадського порядку організацію заходів щодо запобігання проявам корупції.

Спеціалісти

2024 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше