Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Сорокіна Вікторія Олександрівна

Начальник відділу з питань соціальної роботи

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Здійснює керівництво діяльністю відділу з питань соціальної роботи; забезпечує відповідно до положення роботу відділення; організовує роботу відділення з виявлення малозабезпечених громадян, громадян похилого віку, одиноких непрацездатних громадян, одиноко проживаючих громадян та інвалідів.
  2. Забезпечує обстеження матеріально-побутових умов проживання; забезпечує виконання законів України, постанов, наказів, розпоряджень, нормативних документів органів вищого рівня щодо соціального захисту населення.
  3. Розподіляє посадові обов’язки між працівниками відділу, подає пропозиції голові сільської ради; здійснює контроль плану роботи відділу, встановлює зв'язок з підприємствами, установами, організаціями, для надання громадянам різних видів допомог та послуг.
  4. Організовує та проводить консультації, здійснює прийом громадян; інформує департамент соціального захисту населення Миколаївської ОДА та голову сільської ради про стан роботи відділу, складає і подає звітність; забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупцію.
2024 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше