Повернутися до структури

Кобилюх Володимир Ярославович

Начальник відділу земельних відносин Галицинівської ОТГ

Освіта

Магістр з обліку і аудиту, магістр державного управління,бакалавр з геодезії картографії та землеустрою

Попередня діяльність

• Менеджер з продажу автомобілів: Робота з клієнтами, консультативна діяльність

Опис повноважень

1. Начальник відділу земельних відносин Галицинівсько Плани робот відділу земельних відносин. Здійснення контролю за підготовкою проектів рішень сільської ради, виконавчого комітету, розпорядження сільського голови та інших розпорядчих документів з питань регулювання земельних відносин.
  2. Організація роботи щодо підготовки договорів купівлі-продажу земельних ділянок та забезпечення їх укладення.
  3. Організація роботи щодо підготовки проведення земельних торгів (аукціонів) на набуття прав юридичними та фізичними особами на землю.
  4. Контроль за виконанням землекористувачами рішень сільської ради стосовно оформлення документів на право користування земельними ділянками комунальної власності.