Звіт поліцейського офіцера громади

10.02.2021

Звіт громаді

Шановна громадо, Вам представлено звіт поліцейського офіцера громади, старшого лейтенанта поліції Дениса ФІЛЬЄВА.  Звітую Вам за період з 26.10.2020 по теперішній час.

Під час обслуговування території Галицинівської сільської ради та прилеглої території с. Галицинове, с. Лимани,с. Прибузьке, с. Українківка, с. Лупареве, проводяться заходи, щодо ознайомлення з територією громади та з населенням.

Згідно до плану завдання, проводяться превентивні заходи профілактичного характеру з громадянами щодо попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, зустрічі з підприємцями та керівниками підприємств, відвідування навчальних закладів, також проводиться постійна робота з населенням щодо недопущення правил благоустрою, виявлення та реєстрація фактів домашнього насильства. Проводиться спільне відпрацювання зі службою в справах дітей,  сімей які опинилися в тяжких життєвих обставинах , та сімей діти яких без поважної причини не відвідують навчальні заклади. Постійно проводиться робота з магазинами, щодо дотримання правил та норм карантинних заходів під час пандемії  COVID-19.

На постійній основі проводиться патрулювання території громади, відпрацювання заяв та повідомлень, матеріалів справи які трапились на обслуговуваній території, налагодження відносин на засадах партнерства з населенням громади.

Проводяться зустрічі з різними верствами  населенням та надання допомоги в межах своєї компетенції, виявлення та розкриття кримінальних правопорушень та кримінальних проступків також їх супровід і сприяння в їх розкритті.

З повагою,

поліцейський офіцер громади,

сектору взаємодії з громадами

Миколаївського РУП