Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звіт поліцейського офіцера громади

Новина
10.02.2021

Звіт громаді

      Шановна громадо, Вам представлено звіт поліцейського офіцера громади, старшого лейтенанта поліції Дениса ФІЛЬЄВА.  Звітую Вам за період з 26.10.2020 по теперішній час.

     Під час обслуговування території Галицинівської сільської ради та прилеглої території с. Галицинове, с. Лимани,с. Прибузьке, с. Українківка, с. Лупареве, проводяться заходи, щодо ознайомлення з територією громади та з населенням.

      Згідно до плану завдання, проводяться превентивні заходи профілактичного характеру з громадянами щодо попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, зустрічі з підприємцями та керівниками підприємств, відвідування навчальних закладів, також проводиться постійна робота з населенням щодо недопущення правил благоустрою, виявлення та реєстрація фактів домашнього насильства. Проводиться спільне відпрацювання зі службою в справах дітей,  сімей які опинилися в тяжких життєвих обставинах , та сімей діти яких без поважної причини не відвідують навчальні заклади. Постійно проводиться робота з магазинами, щодо дотримання правил та норм карантинних заходів під час пандемії  COVID-19.

       На постійній основі проводиться патрулювання території громади, відпрацювання заяв та повідомлень, матеріалів справи які трапились на обслуговуваній території, налагодження відносин на засадах партнерства з населенням громади. 

     Проводяться зустрічі з різними верствами  населенням та надання допомоги в межах своєї компетенції, виявлення та розкриття кримінальних правопорушень та кримінальних проступків також їх супровід і сприяння в їх розкритті.

 

З повагою,

поліцейський офіцер громади,

сектору взаємодії з громадами

Миколаївського РУП

ГУНП в Миколаївській області

старший лейтенант поліції                                              Денис ФІЛЬЄВ

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше