Засідання методичного активу педагогів Галицинівської ОТГ

14.06.2019

13 червня 2019 року відбулося  засідання методичного активу освітян ОТГ. Тема зустрічі – обговорення ефективності методичної діяльності у 2018-2019 навчальному році та шляхи покращення на новий  навчальний рік. У роботі взяли участь Палієнко Л.М., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, керівники територіальних методичних об′єднань та методисти методичного кабінету.

Після завершення роботи підбито підсумки та обговорено завдання на перспективу.

Олена Кравець, завідувач

методичного кабінету відділу освіти,