ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НАВЧАНЬ ГАЛИЦИНІВСЬКА ГРОМАДА ВІДІБРАНА В 100 ГРОМАД УКРАЇНИ ДЛЯ УЧАСТІ У ДІАЛОГОВИХ СЕСІЯХ – «ІНКЛЮЗИВНІ ДАНІ ДЛЯ СТАБІЛЬНОСТІ ТА РОЗВИТКУ»

21.07.2023
У рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громади», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) в партнерстві із Західноукраїнським ресурсним центром за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, на базі Галицинівського ліцею 20 липня відбулася діалогова сесія #1 з тренером Оленою Кочановою.
Головною метою діалогових сесій, на думку команди МОМ, є покращення взаємодії між місцевою владою і громадськістю у вирішенні проблем та згуртування громади, як відповідальної спільноти, а також підвищення залучення мешканців громади до прийняття рішень на місцевому рівні.