Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

За ініціативою першої леді Олена Зеленська створено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?» Місія проєкту – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.Комунікаційні майданчики Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Новина
11.09.2023
⚡️За ініціативою першої леді Олена Зеленська створено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?»
Місія проєкту – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.
Ментальне здоров’я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві. Тому дбати про своє ментальне здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне. Ментальне та фізичне здоров'я – нерозривне ціле.
🔗Комунікаційні майданчики Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»:👇
Спеціальна сторінка – http://howareu.com
Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує Міністерство охорони здоров'я України. Всесвітня організація охорони здоров’я – експертний партнер, виконавчий партнер – громадська організація «Безбар'єрність». Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінет Міністрів України.
Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше