Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як залишатися психічно здоровими в умовах стресу

Новина
19.07.2023
Як залишатися психічно здоровими в умовах стресу
Питання, що може викликати іронію у більшості українців, які щоденно після нічного обстрілу відправляють близьким повідомлення «Ти як?». Однак насправді є базові правила, які допоможуть підтримувати «заряд» здоров’я, мов павербанк, – і про це восьма, остання, серія анімаційних роликів із циклу «Як перемогти стрес».
В умовах війни енергія потрібна не лише для того, щоб бути супергероями. Але й для того, щоб не впадати у пригнічені стани. Повноцінне харчування, сон, достатня кількість води, спілкування – дуже прості речі, які ми ігноруємо, але з них насправді починається наше здоров’я. На низькому заряді без цих речей мозок просто обмежує свою роботу – і звідси вже проблеми з пам’яттю, втрачена здатність критично мислити чи контролювати емоції.
Перша леді України Олена Зеленська радить переглянути увесь цикл роликів: кожен із них займає близько двох хвилин, але дає змістовне розуміння про природу стресу, як на нього реагує наш організм, а також пропонує техніки допомоги собі та близьким. Хіба 15-20 хвилин часу на перегляд не варті того, аби покращити своє ментальне здоров’я чи зрозуміти, як підтримати друга?
Чи не найважливіше завдання кожного з нас зараз – вберегти себе фізично і психологічно, бо тільки так ми можемо вистояти і здобути ту саму, омріяну перемогу.
Відео створені ГО «Безбар'єрність» спільно з Міністерство охорони здоров'я України за підтримки ВООЗ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?».
2024 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше