Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як правильно реагувати на стрес? Де шукати задоволення в житті?

Новина
04.09.2023
❓Як правильно реагувати на стрес? Де шукати задоволення в житті?
🎙Відповіді на ці питання (й не тільки) – від відомого українського патофізіолога, генетика, завідувача відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені Богомольця НАН України Віктора Досенка, який вже вдруге став гостем подкасту «Простими словами» від The Village Україна.
📍Віктор Досенко був спікером епізоду кілька випусків тому (➡️ https://bit.ly/45JRJWi). Науковець розповідав, чому штучний інтелект замінить психологів, а таблетки – розмовну терапію. Після ефіру було багато побажань продовжити спілкування з професором, тому автори проєкту вирішили запросити його знову.
✔️Цього разу під час бесіди з ведучим подкасту, журналістом та письменником, амбасадором Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Марком Лівіним вчений пояснив, як мозок перетворює стрес на дофамін, чи шкідлива залежність від задоволення та чому фізичні навантаження важливі для покращення психоемоційного стану.
📲 Повний текст інтерв'ю тут - https://www.the-village.com.ua/.../342991-yak-mozok...
🔊 Розмову можна прослухати на всіх подкаст-платформах:
▫️Apple Podcasts - https://apple.co/46bPYl5
▫️Google Podcasts - https://bit.ly/3qOG5L4
ℹ️ Спеціальний сезон подкасту «Простими словами» від The Village Україна виходить у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська. Проєкт реалізовано за підтримки World Health Organization (WHO) у співпраці з Координаційний центр КМУ / Mental Health UA та ГО Безбар'єрність.
2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше