НЕ БУДУТЬ ЗДІЙСНЮВАТИ ПАСАЖИРСЬКЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ в Галицинівській громаді

18.03.2020

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 17 березня 2020 року введена заборона на рух міжміських маршрутів впродовж карантину, відповідно всі маршрути, котрі обслуговують територію Галицинівської ОТГ, (№102,№142, №132, №130, №114) НЕ БУДУТЬ ЗДІЙСНЮВАТИ ПАСАЖИРСЬКЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ.

Посилання на рішення Кабміну України

Шановні власники приватних автотранспортних засобів у Галицинівській громаді, будь ласка, допоможіть односельцям виходити з цієї складної ситуації, за можливістю підбирайте людей на дорогах та зупинках.
Адміністрація Галицинівської сільської ради.