На головну
Prozorro
Громадські обговорення
Combined Shape

"Впливай на бюджет своєї громади"

23.08.2019

Акція "Впливай на бюджет своєї громади"

Впливай на місцеву бюджетну політику – надай свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному 2020 році!?
В кожному селі Галицинівської ОТГ 24 серпня пройде святкування Дня незалежності України і саме там ти зможеш внести свої пропозиції щодо формування бюджету нашої громади.
Шукай на святі стіл де приймають пропозиції в селах Галицинове, Лимани, Україна, в с. Прибузьке буде скринька.
Бюджет громади – це гроші громади, твої гроші!

Combined Shape