Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Голівудські зірки Галицинівської громади

Новина
31.05.2019

На червону зіркову доріжку вийшли випускники Галицинівського ДНЗ «Веселка».

Відбувся справжній Голівудський бал. Світські леді та джентльмени приголомшили присутніх, не тільки, своїм вбранням, а й вміннями співати, танцювати та жартувати.

Настала пора, коли маленькі дітки стають школярами, а батьки дивуються з того, як швидко вони подорослішали. Тільки вчора вони вчилися ходити і говорити, а тепер вони готові до нового, ще більш складного періоду життя-до школи.

Попереду перші труднощі: домашнє завдання, оцінки, відповіді біля дошки. Але перед тим як привітати школу, необхідно сказати «до побачення» дитячому садочку. Випускний-відмінна можливість це зробити. Вихованці старшої групи ДНЗ «Веселка» впорались з цим завданням на відмінно.

Ми бажаємо вам тільки найкращого. Хочемо, щоб у майбутньому вам завжди щастило, і пустотливий вогник в ваших очах ніколи не згас. Нехай попереду чекають тільки радісні моменти і наповнені цікавими подіями дні. Ми вами пишаємось!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше