01.08.2023
Ще одна позитивна сторінка нашої Галицинівської територіальної громади!
В цей тяжкий час для країни Держава, керівництво Галицинівської Громади, депутатський корпус, Дирекція Обласного яхтклубу не забувають про розвиток дітей. Вихованці вітрильної школи Галицинівської сільської ради минулого тижня провели ще одну пізнавальну екскурсію - до вітрильно-гребного комплексу «Олімп» у Корабельному районі Миколаєва. Діти побачили спортивні споруди, океанські яхти. Юні вітрильники вкотре впевнилися у своїх прагненнях!
Це так важливо – мріяти! Адже мрії здатні змінити все!
«Дякуємо всім причетним до цієї справи», - зазначив тренер Павло Бойко.
Запрошуємо дітей 10 - 12 років в секцію для їх повноцінного фізичного розвитку. 0962165192 Павло Олександрович.