ВІДКРИТО МОБІЛЬНУ СТАНЦІЮ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

18.06.2024
11 червня в Галицинівська територіальна громада сталася важлива подія👏
В рамках підписаного Меморандуму ✍ про співпрацю між БФ "Відбудуємо нашу Україну" та Миколаївська обласна державна адміністрація - за фінансової підтримки іноземної некомерційної організації "Blue Check Ukreine" в селі Галицинове відкрили мобільну станцію очищення води.
Галицинівській сільський голова Іван НАЗАР висловив щиру подяку усім, хто долучився до цієї важливої справи: представникам Благодійного фонду «Відбудуємо нашу Україну», іноземній некомерційній організації «Blue Check Ukraine», Миколаївській районній адміністрації та Миколаївській обласній державній адміністрації - за потужну підтримку Галицинівської громади у цей складний воєнний час.
До речі, ця водоочисна станція - українського виробництва.
Її вартість становить 75000 євро.
І вона очищає воду будь-якого рівня забрудненості (!)
Місцеві жителі, присутні на урочистому відкритті станції, мали змогу особисто "протестувати" очищену воду. 💦Й залишилися задоволеними її смаковими якостями.
До відкриття установки долучилися перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов, начальник Миколаївської районної військової адміністрації Максим Кашуба та директор благодійної організації «Відбудуємо нашу Україну» Олег Кленін.
Також на заході були присутні радник начальника ОВА Ігор Бурда, начальник управління молоді та спорту ОВА Михайло Ніколаєв, перший заступник начальника Миколаївської РВА Андрій Грейц, заступник начальника Миколаївської РВА Раміль Агабеков.