На базі Галицинівської сільської ради пройшли тренінги «Збір даних для впливу» та «Від даних до розуміння»
Новина
17-20 травня 2023 року відбулися тренінги «Збір даних для впливу» та «Від даних до розуміння» на базі Галицинівської сільської ради, так як наша громада була обрана для участі в проєкті «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних, співпраці залучення громади», який сприяє зміцненню стійкості громад в середовищі численних потрясінь шляхом розбудови спроможності до збору та використання даних на місцевому рівні, впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) http://linkedin.com/.../international-organization-for... в партнерстві з "Західноукраїнським ресурсним центром та фінансується урядом Канади. https://www.facebook.com/zurc.ua
На базі Галицинівського ліцею проходили навчання представники трьох громад Миколаївської області: Галицинівської, Снігурівської та Первомайської.
Цікаві і насичені практичними вправами тренінги дали змогу учасникам не тільки зустріти старих друзів та завести нові знайомства, а і можливість обмінятись думками та знайти команду однодумців. Теми тренінгів “Збір даних для впливу» та «Від даних до розуміння» - дуже корисні при проведенні опитування для реалізації майбутніх проєктів. Впродовж чотирьох днів учасники вчилися розрізняти різні типи даних та підходи до їх збору. Заняття були проведені в атмосфері активної взаємодії, доброзичливості і взаємоповаги. Кожен з учасників отримав Сертифікати, що підтверджують участь у тренінгах.
Учасники проєкту матимуть можливість виграти грант для технічного забезпечення громади. https://www.facebook.com/profile.php?id=100001938571519
![](/storage/news/galleries/17bb3e16d70ce327cada17873db7c968.jpg)
![](/storage/news/galleries/b54b0063a3870ea7defd675c45a90882.jpg)
![](/storage/news/galleries/86a89fbecaf718c8640ddf1b84fed838.jpg)
![](/storage/news/galleries/c08c5257356cdacf795555a86027821c.jpg)
![](/storage/news/galleries/0d28c74184c64f3381d035e7d2c7fee6.jpg)
![](/storage/news/galleries/e20a9aaba99bbfc4feb65cfd40019656.jpg)
![](/storage/news/galleries/f362a9436eb6d68fd81185b446edd9ad.jpg)