В Українківській бібліотеці пройшов загальний історичний інформ-дайджест

22.02.2021
11 лютого в Українківській бібліотеці пройшов загальний історичний інформ-дайджест присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав: « Афганістан : 2238 днів і ночей». На захід до бібліотеки завітали гості : Олена Кравець, начальник відділу освіти, культури , молоді і спорту Галицинівської сільської ради, Оксана Петренко - заступник Галицинівського сільського голови з гуманітарних та соціальних питань, Ольга Карпенко - начальник господарської групи відділу освіти, староста села Українка Наталія Лесів, депутат Галицинівської сільської ради Алла Яцковець, жителі села Українка , учасниці бібліотечного клубу «Червона калина», учні 9 класу Українківської ЗОШ , класний керівник Вікторія М’ялик , фольклорний ансамбль «Криниця степова» , завідувач сільського клубу Сергій Тафтай.
Зі словом до присутніх звернулася Олена Леонідівна Кравець, яка зазначила необхідність проведення пам’ятних зустрічей , адже війна в Афганістані – це не лише незагоєна рана, біль її учасників, це – застереження на майбутнє.
Бібліотекар, Тетяна Ревкова, згадала історію десятирічної війни в далекому Афганістані , що вона написана кров’ю солдат, сльозами матерів та жінок. Серед 15031 загиблих і наш земляк Василь Баталко, йому було 19 років. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять про відважного односельця. Далі відбулася презентація літератури: «Були ми там, куди нас кликав час»
Фольклорний колектив «Криниця степова» і завідувач сільського клубу Сергій Тафтай, виконали для присутніх пісні « А мати сина жде», та «Афганістан», на вірші нашої землячки Віри Росінської.
В кінці зустрічі ми побажали усім душевного спокою , миру!
О, Україно! Ніжно пригорни
Усіх живих своїх синів, як мати,
Щоб ми уже не бачили війни,
Не чули щоб ніколи звук гармати.