В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» ГАЛИЦИНІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ІВАН НАЗАР ЗУСТРІВСЯ З ГОЛОВОЮ КЕТРИСАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
Новина
В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» ГАЛИЦИНІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ІВАН НАЗАР ЗУСТРІВСЯ З ГОЛОВОЮ КЕТРИСАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
Пілотний проєкт Президента України «Пліч-о-пліч» в дії
Галицинівська територіальна громада 10 грудня приймала делегацію з Кіровоградщини. Представники Кетрисанівська громада на чолі із головою – Віктором Поліщуком, завітали на Миколаївщину для того, щоб співпрацювати з Галицинівською сільською радою по питаннях наслідків війни.
Кіровоградщина взяла патронаж над Галицинівською громадою, яка є однією з найбільш постраждалих від російської агресії на Миколаївщині.
З початку повномасштабного вторгнення рф до України в громаді повністю зруйновано чи пошкоджено понад 1750 домогосподарств. Окремі населені пункти громади мають практично повне руйнування житлового фонду та соціальної інфраструктури.
На сьогоднішній день громада знаходиться в зоні можливих бойових дій. Фактично населені пункти зараз знаходяться в безпосередній близькості від тимчасово окупованої Кінбурнської коси, з якої російські військові постійно обстрілюють Очаківську та Куцурубську громади. Періодично під обстріл попадають і населені пункти Галицинівської сільської ради.
Активні бойові дії у 2022 році, постійні обстріли протягом 2023 - 2024 років призвели до значних руйнувань приміщень закладів освіти, медицини, культури та інших об’єктів комунальної власності.
У результаті перед громадою постали серйозні виклики щодо ліквідації негативних наслідків, отриманих в результаті війни проти України, відбудови зруйнованих та/або пошкоджених об’єктів критичної інфраструктури, соціальної інфраструктури, об’єктів житлового та громадського призначення.
10 грудня представниками Галицинівської та Кетрисанівської сільських рад було здійснено спільний об’їзд території сіл Галицинівської громади, обговорені питання щодо відновлення об’єктів критичної інфраструктури та соціально-культурної сфери.
«Пліч-о-пліч» – це ініціатива Президента України щодо відновлення населених пунктів на рівні громада-громаді або регіон-регіону. Фінансування відновлення населених пунктів здійснюється за рахунок обласних і місцевих бюджетів, кошти державного бюджету поки не залучаються. «Пліч-о-пліч» – це частина проєкту ініціативи We Build Ukraine, яку презентувало Міністерство відновлення на Лондонській конференції. Мета We Build Ukraine – об’єднати всіх міжнародних партнерів, які долучені або планують доєднатися до відновлення України.
Разом подолаємо все