В Галицинівській бібліотеці-філії (КЗ Публічна бібліотека Галицинівської сільської ради) продовжуються літні читання: для користувачів бібліотеки від Інституту Української книги нещодавно надійшли нові й цікаві книжки!

13.07.2023
для користувачів бібліотеки від Інституту Української книги нещодавно надійшли нові й цікаві книжки! Кожному до смаку.
Тож бібліотека гостинно відчиняє двері для своїх відвідувачів!
У сучасному стрімкому ритмі життя важко буває знайти для читання вільний час. Але в Галицинівській сільській бібліотеці завжди є читачі. Повільно перегортаючи сторінки книжок, вони поринають в чарівний світ, вигаданий для них письменником. А ще тут можна просто відпочити за улюбленою грою, чи то поспілкуватися з подругою.
"Ось такі вони будні нашої сільської бібліотеки. Працюємо для громади. Підтримуємо людей, допомагаємо їм пережити ці важкі часи," - поділилася з нами завідувач Галицинівською бібліотекою-філією Людмила Кобилюх https://www.facebook.com/profile.php?id=100052164872165...