На головну
Combined Shape

Cлава наших учнів

17.04.2019

"Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів" -   ці слова М.І.Пирогова актуальні для шкіл нашої Галицинівської громади, чиї скарбниці слави постійно поповнюються  гарними результатами участі школярів у різноманітних конкурсах та предметних олімпіадах.

ВІТАЮ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ ТА ОЛІМПІАД!!!

Шульгу Кароліну,ученицю 6 класу Лупарівського ЗЗСО,  яка виборола  перемогу - ІІ місце у фінальному етапі.ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (Миколаївська область).

Дякую вчителю української мови та літератури Лупарівського ЗЗСО Євдокимовій Світлані Іванівні за підготовку, наполегливість і високий професіоналізм!

Чугунову Олександру, ученицю 10 класу Галицинівського ЗЗСО,яка посіла ІІІ місце в  IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії .Слова щирої вдячності керівнику нашого переможця, вчителю географії та біології Галицинівського ЗЗСО, Петренко Оксані Миколаївні, бажаю, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!

Бурачика Віталія, учня Галицинівського ЗЗСО, переможця ( I місце)  Обласного конкурсу піаністів серед учнів мистецьких шкіл Миколаївської області. Подяка Богуславській Олені Геннадіївні, викладачу по класу фортепіано Галицинівської філії М-Погорілівської музичної школи, щоб краса музики додавала Вам наснаги на нові мистецькі перемоги!

З повагою Галицинівський сільський голова

Іван Васильович Назар