Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Новина
27.09.2019

26-27 вересня по всій території нашої Галицинівської ОТГ пройшли громадські слухання, під час яких по питанню №1: ОДНОГОЛОСНО жителі громади сказали - НІ ! приєднанню Галицинівської ОТГ до Шевченківської ОТГ або до будь якої громади Миколаївської області та створення так званої Вітовської ОТГ!!!

За результатами голосування по питанню №2, більшість сказала - ТАК добровільному приєднанню до Галицинівської ОТГ Миколаївської сільської ради!!!

Протоколи громадських слухань будуть опубліковані в понеділок на сайті сільської ради і на офіційних сторінках соціальних мереж. Копії протоколів та реєстраційні списки будуть відправлені в обласні і державні інституції у стінах яких вирішується стоврення перспективного плану територіальних громад України!!!

Дякуємо всім мешканцям Галицинівської ОТГ за те, що ми всі ще раз довели, що ми є єдиною громадою!!!

p.s.: громадські слухання відбулися в населених пунктах Глаицинівської ОТГ: Українка, Прибузьке, Степова Долина, Лупареве, Лимани (Зайцево), Лимани (Центр), Лимани (Руська), Галицинове (Стара Галицинівка), Галицинове (Центр). Далі буде ... .)))

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше