На головну
Combined Shape

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

27.09.2019

26-27 вересня по всій території нашої Галицинівської ОТГ пройшли громадські слухання, під час яких по питанню №1: ОДНОГОЛОСНО жителі громади сказали - НІ ! приєднанню Галицинівської ОТГ до Шевченківської ОТГ або до будь якої громади Миколаївської області та створення так званої Вітовської ОТГ!!!

За результатами голосування по питанню №2, більшість сказала - ТАК добровільному приєднанню до Галицинівської ОТГ Миколаївської сільської ради!!!

Протоколи громадських слухань будуть опубліковані в понеділок на сайті сільської ради і на офіційних сторінках соціальних мереж. Копії протоколів та реєстраційні списки будуть відправлені в обласні і державні інституції у стінах яких вирішується стоврення перспективного плану територіальних громад України!!!

Дякуємо всім мешканцям Галицинівської ОТГ за те, що ми всі ще раз довели, що ми є єдиною громадою!!!

p.s.: громадські слухання відбулися в населених пунктах Глаицинівської ОТГ: Українка, Прибузьке, Степова Долина, Лупареве, Лимани (Зайцево), Лимани (Центр), Лимани (Руська), Галицинове (Стара Галицинівка), Галицинове (Центр). Далі буде ... .)))

Combined Shape