У вівторок, 7 листопада, представники Галицинівського Загону Місцевої Пожежної Охорони спільно з офіцером ювенальної поліції завітали до Галицинівської територіальної громади Миколаївського району з мобільним класом безпеки.
Новина
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
У вівторок, 7 листопада, представники Галицинівського Загону Місцевої Пожежної Охорони спільно з офіцером ювенальної поліції завітали до Галицинівської територіальної громади Миколаївського району з мобільним класом безпеки. Організатори заходу ставили собі за мету розповісти школярам, як діяти та куди звертатися в разі пожежі, при виявленні предмета ззовні схожого на боєприпас та підозрілого предмета, у разі отримання сигналу повітряної тривоги, повторили правила дорожнього руху.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.
Захід відбувся в інтерактивній формі. Діти із цікавістю роздивлялись 3D-макети, дізнались про те як виглядають міни, снаряди і боєприпаси, навчались розпізнавати знаки, які розміщують піротехніки для попередження людей про мінну небезпеку.
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/1f4ac.png)
Також гості на деякий час відчули себе професіоналами в цій професії: гасили умовну пожежу та долали смугу перешкод.
Завдяки спільним зусиллям рятувальників, поліцейських та дітлахів захід у мобільному класі пройшов цікаво й з користю. На згадку діти отримали сувенірну продукцію від UNICEF Ukraine, яку надалі зможуть використовувати у навчанні.
![](/storage/news/galleries/2c8769dcc0b87dd46e3828ead61ffc7e.jpg)
![](/storage/news/galleries/1062bddaf0f5d36414f9d59668df8641.jpg)
![](/storage/news/galleries/c81a684f9ba1ab0bc400106f24417c0b.jpg)
![](/storage/news/galleries/217fb95aad4f25beaea252aa2b6e4301.jpg)
![](/storage/news/galleries/87dfed4da43e9e3b3b2c92f99e6b0ffe.jpg)
![](/storage/news/galleries/69b3bcb4b9b58fe8787fd69a0154fa48.jpg)