У МИКОЛАЄВІ СТАРТУЄ НАБІР НА АКСЕЛЕРАТОР СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

У МИКОЛАЄВІ СТАРТУЄ НАБІР НА АКСЕЛЕРАТОР СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
ГО «Центр навчання і освіти дорослих «Південь» оголошує набір на Акселератор соціального підприємництва, де навчатимуть, як створити та розвивати такий бізнес, допоможуть розробити бізнес-план та навіть дадуть можливість втілити його в життя!
Хто зможе взяти участь в Акселераторі:
• представники або представниці громадського сектору Миколаївської області, які прагнуть створити соціальне підприємство;
• представники або представниці громадського сектору області, які вже мають соціальне підприємство, але потребують його оптимізації, налаштування виробничих та бізнес-процесів;
• діючі фізичні особи-підприємці області, які прагнуть створити соціальне підприємство;
• діючі фізичні особи-підприємці області, які вже мають соціальне підприємство, але потребують його оптимізації, налаштування виробничих та бізнес-процесів;
• активні мешканці або мешканки області, в тому числі ВПО, ветерани та члени їхніх родин, які планують створити соціальне підприємство і мають для цього матеріально-технічну базу.
Є декілька критеріїв відбору учасників:
1. Бути представниками (-цями) громадської організації, фізичними особами-підприємцями, зареєстрованими в Миколаївській області, або активними мешканцями області, які планують заснувати соціальне підприємство.
2. Мати розроблену ідею, ресурси, команду для створення та розвитку соціального підприємства.
3. Бути вмотивованими та готовими створити (розвивати) соціальне підприємство.
4. Проявити готовність та спроможність пройти 50-годинне навчання в Акселераторі соціального підприємництва.
Учасники та учасниці Акселератору зобов’язані відвідати 90% навчального курсу ̶ мінімум 9 із 10 занять, бути активними під час навчання та виконати всі домашні завдання.
Також учасники (-ці) Акселератору мають розробити бізнес-план із залученням менторів та захистити його на конкурсі мініпроєктів. У випадку перемоги в конкурсі учасники (-ці) повинні зареєструвати ФОП або ГО на території Миколаївської області, щоб отримати фінансування на реалізацію свого мініпроєкту.
Якщо ви готові випробувати себе і взяти участь в Акселераторі соціального підприємництва ̶ заповніть анкету за посиланням до 18 червня включно: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeKoXxS8eYEMD.../viewform
***
Проєкт «Соціальне підприємництво в Миколаєві» реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».