Цього року День Гідності та Свободи Україна відзначає під гаслом "Заряджені Гідністю і жагою Свободи".

21.11.2023
Шановні жителі Галицинівської громади!
Сьогодні Україна відзначає 10-у річницю початку Євромайдану та Революції Гідності!
У ці непрості для Батьківщини часи бажаю усім миру і злагоди, сил і натхнення для побудови щасливого майбутнього.
Адже кожен з нас - частка України, а разом ми - рушійна сила для змін на краще! Світла пам'ять Героям Небесної Сотні!
Нині, коли російська федерація розв'язала повномасштабну війну проти нашої держави, українці, маючи приклад незламності та патріотизму своїх співгромадян, продовжують об'єднуватися навколо ідей Свободи та Демократії, дають рішучу відсіч агресору, боронять кожен метр рідної землі.
Наші земляки стали на захист української держави, вони навіки залишаться в нашій пам'яті Героями!
Низький уклін бійцям, які захищали і нині захищають нашу територіальну цілісність.
Низький уклін волонтерам. Всім тим, хто наближає Перемогу в тилу!
Слава українським Героям!
З повагою Галицинівський сільський голова