ЦІЛЬОВА ВАУЧЕРНА ДОПОМОГА БДЖОЛЯРАМ

02.07.2024
За тісного співробітництва Галицинівська територіальна громада з Благодійною організацією Help 28 червня відбулася зустріч заступниці сільського голови Оксани Петренко з бджолярами Галицинівської громади, під час якої місцевих пасічників було ознайомлено з новим проєктом від благодійників.
Громадська Організація «ШИРОКИЙ СТЕП» за фінансової підтримки Відокремленого Підрозділу Хелп-Хільфе цуз Зельбстхільфе е.ф. в Україні реалізує проєкт з підтримки бджолярів Харківської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. Проєкт планує надати цільову ваучерну допомогу особам, які мають власні пасіки та займаються бджільництвом, для підтримки або розвитку своєї діяльності. Допомога надається у вигляді ваучера номінальною вартістю 4250 грн на придбання обладнання, інструменту та витратних матеріалів, що використовуються в цій галузі.
УВАГА! На допомогу можна зареєструватися за посиланням. ‼️
Пріоритет в отриманні допомоги буде надано особам, які відносяться до наступних груп:
-одноосібне батьківство
-прийомна сім’я
-багатодітна родина (3 або більше дітей)
-наявність інвалідності 1-ї, 2-ї та 3-ї групи
-зруйноване житло
-пошкоджене житло
-люди, які повернулись
-внутрішньо переміщена особа (ВПО)
* * *
Обов’язки бенефіціарів (кандадатів, які пройшли процес відбору на отримання ваучера):
-мати або зареєструвати електронну пошту для отримання електронного ваучера;
-використати ваучер до 30.11.2024 (замовити та отримати товар);
-прийняти моніторинговий візит представників Help.
Дуже вдячні ХЕЛП за широкий спектр підтримки!💙💛🙏