Галицинівська ОТГ: громада, яка навчає і навчається

17.02.2020

Центр освіти дорослих при Галицинівській ОТГ діє другий рік, за цей час залучив до участі понад 450 жителів громади. Це сприяло тому, що більшість випускників освітніх програм створили власну справу або планують це зробити.

"Ми бажаємо учасникам програми відкрити свій потенціал для успішного ведення власної справи. Адже, навчатись ніколи не пізно. В цьому році маємо ще більше заявок на участь, що підтверджує актуальність діяльності Центру. Реалізація проєкту була б неможлива без підтримки Галицинівської сільської ради, що допомагає об'єднати зусилля громадського сектору та влади, для досягнення спільних цілей. Депутатський корпус громади бере активну участь у прийнятті важливих рішень, що стосуються реалізації проєкту. Голова нашої громади, Назар Іван Васильович, завжди відкритий до співпраці та діалогу, що дозволяє швидко та ефективно вирішувати завдання проєкту. Цього року Центр освіти дорослих пропонує навчання по 20-ти освітніх програмах, реєстрація на які ще триває. З радістю запрошуємо всіх зацікавлених в навчанні", - зазначила Надія Пряженко, менеджерка проєкту.

В цьому році вже стартували 3 програми: курси з вивчення англійської мови в с. Українка, курси з сучасного декору із ізолону в с. Прибузьке та курси з виготовлення вишуканих квіткових композицій із ізолону в с. Лупареве.

Якщо ви проживаєте на території Галицинівської ОТГ та зацікавились у навчанні, звертайтесь за номером телефону +38(066)196-17-68 - Надія, +38(066)954-91-88 - Руслана.

Приєднуйтесь до офіційної сторінки Центру освіти дорослих у фейсбуці та будьте в курсі останніх новин.

Програма реалізується в межах проєкту "Галицинівська ОТГ: громада, яка навчається і навчає" ГО "Клуб сталого розвитку "Південна ініціатива" у партнерстві з Галицинівською сільською радою, за підтримки Представництва DVV International в Україні та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, а також відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради та програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).