Ті, кому є на кого покластися у складних ситуаціях, легше переживають стрес. У випадку з дітьми важливий тип стосунків, що зветься «надійна прив’язаність». У них дітей приймають такими, які вони є, — з усіма їхніми емоціями, недоліками, піклуються, забезпечують близькість і надійність.
Новина
Ті, кому є на кого покластися у складних ситуаціях, легше переживають стрес. У випадку з дітьми важливий тип стосунків, що зветься «надійна прив’язаність». У них дітей приймають такими, які вони є, — з усіма їхніми емоціями, недоліками, піклуються, забезпечують близькість і надійність.
Емоційний зв’язок особливо важливий сьогодні, тому теж є базовим правилом підтримки дітей у складні часи. Аби зберігати та зміцнювати його,
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![⏰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1.5/16/23f0.png)
Пам’ятайте: діти, які пережили травматичний досвід, не завжди люблять обійматися й можуть уникати тілесних контактів. Завжди запитуйте дитину, чи можна її пригорнути ![🫂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1.5/16/1fac2.png)
![🫂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1.5/16/1fac2.png)
Публікація створена в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді Олена Зеленська в партнерстві з UNICEF Ukraine.
![](/storage/news/galleries/8a5375e9e8db6db01611af9d680cc9c2.jpg)