На головну
Громадські обговорення
E-data витрати
Combined Shape

Миколаївська обласна служба зайнятості працювала в с.Лимани

12.09.2019

Сьогодні в с.Лимани Галицинівської громади працювала Миколаївська обласна служба зайнятості.

Надавали консультації, підбирали вакансії для всіх бажаючих, визначали потребу населення.

На зустрічі були присутні: Галицинівський сільський голова Іван Назар, директор Миколаївської обласної служби зайнятості Дмитро Оборонько, в.о.старости Наталія Панаший. Вони спілкувались з мешканцями громади, побажали присутнім знайти ту роботу, яка буде приносити задоволення, запросили випускників  Лиманівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройти безкоштовне тестування на базі центру зайнятості.

Зустріч для всіх присутніх була дуже продуктивною, дякуємо спеціалістам та директору Миколаївської обласної служби зайнятості за візит до нашої громади.

Combined Shape