Миколаївська обласна служба зайнятості працювала в с.Лимани

12.09.2019

Сьогодні в с.Лимани Галицинівської громади працювала Миколаївська обласна служба зайнятості.

Надавали консультації, підбирали вакансії для всіх бажаючих, визначали потребу населення.

На зустрічі були присутні: Галицинівський сільський голова Іван Назар, директор Миколаївської обласної служби зайнятості Дмитро Оборонько, в.о.старости Наталія Панаший. Вони спілкувались з мешканцями громади, побажали присутнім знайти ту роботу, яка буде приносити задоволення, запросили випускників  Лиманівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройти безкоштовне тестування на базі центру зайнятості.

Зустріч для всіх присутніх була дуже продуктивною, дякуємо спеціалістам та директору Миколаївської обласної служби зайнятості за візит до нашої громади.