Скринька здоров'я для громади

10.06.2020

За підтримки Програми "U-LEAD з Європою" Міжнародний благодійний фонд "Карітас України" розпочався новий Проєкт "Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19".
Для підсилення спроможності ОТГ в цьому напрямку в проєкті заплановано декілька активностей: дистрибуція наборів для працівників медичних установ, що розташовані в об’єднаних громадах та пошиття і розповсюдження масок для населення.

Наша громада теж отримала "Скриньку здоров'я громади".

Набір містить наступні захисні засоби:
1. Маски захисні (440 шт.)
2. Рукавички нітрилові (800 пар)
3. Дезінфікуючий засіб для рук (5л)
4. Дезінфікуючий засіб для поверхонь/приміщень (3л)
5. Захисні костюми (30 шт.)
6. Інфрачервоний безконтактний термометр (1 шт.)
7. Захисні окуляри (8 шт.)
8. Респіратор FFP3 (16 шт.)

Всі засоби будуть передані в дитячі садочки та амбулаторії громади.

Дякуємо за підтримку! Сильніші разом!