18.03.2020

З 18 березня по 03 квітня 2020 року, відповідно до Доручення виконувача функцій і повноважень голови Миколаївської обласної державної адміністрації, першого заступника голови облдержадміністрації та Постанови Кабінету Міністрів України « Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»

ПОВІДОМЛЯЄМО:

що в структурних підрозділах Галицинівської сільської ради СКАСОВУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Громадянам, в разі потреби подачі звернення, звертатись через офіційний сайт сільської ради.

Звернення щодо державної реєстрації актів цивільного стану громадян, нотаріальних дій за номерами телефонів, в робочий час:

066 525 77 27 – село Галицинове;

099 751 32 94 – село Прибузьке, селище Степова Долина;

099 969 32 74 – село Лимани та село Лупареве;

066 765 56 92 – село Українка.

Листування проводити електронною поштою otggalitsinovo@gmail.com