ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЦІ!

20.03.2020

Якщо ви, або ваші знайомі, прибули з-за кордону дотримуйтесь правил самоізоляції, та повідомте про своє повернення за одним із номері телефону :

Галицинове 0951475264

Лимани 0955317339

Лупареве 095 5317218

Прибузьке та Степова Долина 095 044 31 63

Українка 0955317470

Прохання до всіх – не виходьте з дому без нагальної потреби, не відвідуйте громадські місця без масок на обличчях, обмежте зустрічі з друзями та знайомими, організуйте собі самоізоляцію, адже на сьогоднішній день- це єдиний дієвий засіб в боротьбі з коронавірусом.

Поставтесь відповідально  до ситуації в країні та світі, подбайте про себе та своїх близьких і не забувайте про сусідів похилого віку.

Будьте здорові. Бережіть себе.

З повагою, адміністрація Галицинівської сільської ради.