Виконавчим комітетом Галицинівської громади було прийнято рішення "Про заборону перебування неповнолітніх у вечірній та нічний час в закладах дозвілля та інших громадських місцях".

02.06.2021

-дітям з 14 до 16 років після 20:00 години у зимовий період та після 22:00 години у літній період;
  • неповнолітнім з 16 до 18 років після 21:00 години у зимовий період та після 22:00 години у літній період.
  • власники громадських закладів з 22:00 до 06:00 години мають право вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку;
  • у разі виявлення дитини в розважальних закладах чи громадських місцях у нічний час, батьків буде притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст.184 КУпАП.
Шановні батьки не ігноруйте рішення та попередьте дітей, що до 22:00 години треба повернутись додому.
З повагою адміністрація Галицинівської сільської ради.
2021 © Усі права захищено