Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Робота обласної мобільної бригади на території Галицинівської ОТГ

Новина
31.01.2020

30.01.2020 року на території с.Лимани, с.Лупареве Галицинівської ОТГ працювала обласна  мобільна бригада соціально-психологічної допомоги по роботі з ветеранами АТО/ООС та членами їх родин.

            До складу бригади увійшли: керівник бригади – Кручинова М.Ю., психолог – Федорчук В. Та ветеран АТО – Позняк В.

            2 учасникам АТО  та дружині учасника АТО були надані консультації з питань отримання матеріальної допомоги, санаторно-курортного лікування, безкоштовного зубопротезування та отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Крім того була надана соціально-психологічна допомога 1 особі, яка страждає від насилля в сім’ї, зокрема роз’яснено постраждалій особі її права, визначені законом, можливість отримання допомоги від суб’єктів та доцільності їх отримання.

            Працівниками мобільної бригади складено плани заходів щодо безпеки постраждалої особи, проведена робота із її соціальної підтримки.

            Бажаючі отримати таку допомогу можуть звернутися до інспекторів з соціальної роботи у кожному населеному пункті Галицинівської ОТГ. Постраждалим гарантується конфіденційність їх звернень.

 

 

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше