Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Результати конкурсу "Місто інновацій-2019"

Новина
04.09.2019

Протягом двох місяців тривав відбір проектів для участі у грантовому конкурсі від Центру соціальних програм. Галицинівська громада подала близько 15 проектних ідей для  покращення рівня життя в наших селах. Комісією ЦСП було ухвалено чотирьох переможців з нашої громади. 

Вручення дипломів переможцям пройшло 5 вересня. Нагороджено було три дошкільні освітні заклади Галицинівської громади: "Веселка" ,"Струмочок" та Прибузьки. До переможців приєдналась і Галицинівська пожежна частина. Щиро дякуємо всім учасникам за подані проекти та вітаємо переможців.

Сподіваємось на подальшу співпрацю з Центром соціальних програм та висловлюємо слова вдячності за можливість реалізувати проекти, що направленні на вдосконалення знань та вмінь дітей Галицинівської громади.

 

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше