На головну
Громадські обговорення
E-data витрати
Combined Shape

Результати конкурсу "Місто інновацій-2019"

04.09.2019

Протягом двох місяців тривав відбір проектів для участі у грантовому конкурсі від Центру соціальних програм. Галицинівська громада подала близько 15 проектних ідей для  покращення рівня життя в наших селах. Комісією ЦСП було ухвалено чотирьох переможців з нашої громади.

Вручення дипломів переможцям пройшло 5 вересня. Нагороджено було три дошкільні освітні заклади Галицинівської громади: "Веселка" ,"Струмочок" та Прибузьки. До переможців приєдналась і Галицинівська пожежна частина. Щиро дякуємо всім учасникам за подані проекти та вітаємо переможців.

Сподіваємось на подальшу співпрацю з Центром соціальних програм та висловлюємо слова вдячності за можливість реалізувати проекти, що направленні на вдосконалення знань та вмінь дітей Галицинівської громади.

#Галицинівська ОТГ #Центр соціальних програм
Combined Shape