Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Результати конкурсу на заміщення посади директора інклюзивно – ресурсного центру

Оголошення
09.04.2019

Про результати  конкурсу на заміщення  посади директора  інклюзивно – ресурсного центру  Галицинівської сільської ради

 

        Відділ освіти, культури, молоді та спорту  Галицинівської сільської ради  повідомляє про результати  конкурсу на заміщення посади Директора інклюзивно – ресурсного центру Галицинівської сільської ради, який відбувся 05.04.2019 року.

         За результатами конкурсу переможцем визнана Семенюк Любов Миколаївна, 1971 року народження, має вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Психологія»  та стаж роботи за фахом 7 років. 

          Конкурсною комісією рекомендовано начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської ради  та Галицинівському сільському голові призначити на посаду комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Галицинівської сільської ради  Семенюк Любов Миколаївну.

 

 

    Голова конкурсної комісії                                                                   В.О.Сікаленко

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше