Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Круглий стіл на тему торгівля людьми

Новина
14.05.2019

13.05.2019 року у Галицинівській сільській раді відбувся «круглий стіл» за участю Миколаївського фонду «Любисток» та працівників структурних підрозділів Галицинівської  ОТГ, відповідальних за наступні напрями: соціальний захист, охорона здоров’я, освіта та депутати сільської ради .

            Тема обговорення – впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів з протидії торгівлі людьми в Миколаївській області.

            Юристом фонду було сформульовано поняття «торгівля людьми», з наведенням конкретних історій людей, які постраждали від торгівлі людьми, роз’яснено, які види допомоги можуть отримати дані особи і в яких установах. Усім присутнім були роздані інформаційні буклети.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше