Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Равликова ферма з Миколаївщини презентує себе на туристичній виставці

Новина
13.04.2021

UITT є найбільшою туристичною подією сезону весна-літо в Україні.

Миколаївщину представлятимуть декілька підприємств. Одне з яких - єдина на Миколаївщині ферма равликів «Пан Равлик». Працює вона в с. Галициново.

На фермі займаються виробництвом делікатесної ікри равликів. За своїми ознаками таку ікру називають «Лісова перлина», вона має лісний аромат, нотки вологого лісу. Аби ікра не втратила свій аромат, перед приготуванням потрібно її правильно замаринувати.

Родзинкою підприємства є розробка власного унікального методу збору равликового слизу – муцину, з якого тут почали виготовляти власну лінійку косметики. 

Про це та більше можна дізнатись на туристичній виставці UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм». Деталі за посиланням https://cutt.ly/kx4d3Vd !

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше