Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про цифровізацію як спосіб реалізації цілей та завдань ветеранської політики поговорили журналісти видання «Урядовий кур’єр» із заступницею міністра у справах ветеранів України Тетяною Калитою.

Новина
04.09.2023

Компонент цифрової модернізації, тобто диджиталізації країни — осучаснення інструментів, завдяки яким ветеранська спільнота зможе отримувати послуги та можливості, що надаватимуть держава, місцева влада або громади. Про цифровізацію як спосіб реалізації цілей та завдань ветеранської політики поговорили журналісти видання «Урядовий кур’єр» із заступницею міністра у справах ветеранів України Тетяною Калитою.

Вона зауважила, що головний принцип цифровізації у процесі анонсованих змін, це забезпечення зручності й доступності. І йдеться не лише про тих, хто отримує послуги, а й про людей, які їх надають.

Одним з ключових досягнень відомства Тетяна Калита вважає створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни за сприяння Ради міжнародних наукових досліджень (IREX). Цей реєстр об’єднує всіх осіб, які мають статус ветерана війни або є членами родин загиблих захисників. Цифрова система гарантує цілісність і уникнення будь-яких зловживань чи маніпуляцій з даними. Інформаційна система здійснює обмін даними з Державним реєстром актів цивільного стану громадян, що сприяє подальшій сумісності та узгодженню процесів. Нині в роботі ще дві інтеграції з базовими реєстрами країни.

2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше