Про скликання сесії

с. Галицинове

Про скликання ІХ сесії УІІІ скликання

Галицинівської сільської ради

Відповідно до пункту 9 статті 46 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І. Скликати  ІХ сесію Галицинівської сільської ради УІІІ скликання 15 липня 2021 року о 10.00 в приміщенні сільської ради.

ІІ. Винести на розгляд такі питання :

1. Про внесення змін до бюджету Галицинівської  сільської ради на 2021 рік.

2. Про встановлення місцевих податків і зборів на території

Галицинівської сільської ради на 2022 рік.

3. Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Галицинівській сільській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства.

4. Про затвердження потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених  до сімейних, підтримки малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

5.Земельні питання.

6.Різне

ІІІ. Секретарю сільської ради  запросити на засідання депутатів сільської ради, керівників установ.

Сільський голова                               І.НАЗАР

2021 © Усі права захищено