Про надання дозволу на розроблення детального плану території, що обмежена вулицями Центральна, Садова, Миру та автомобільною дорогою О151124 село Галицинове Вітовського району Миколаївської області вулиця Центральна,1 для визначення планувальної організації розвитку частини території для розміщенн

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні мешканці села Галицинове!

Повідомляємо, що з 28 березня 2020 року по 26 квітня 2020 року будуть проведені громадські обговорення проєкту містобудівної документації на місцевому рівні, а саме:  «Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 4823380600:04:016:0003, що обмежена вулицями Центральна, Садова, Миру та автомобільною дорогою О151124 село Галицинове Вітовського району Миколаївської області вулиця Центральна,1 для визначення планувальної організації розвитку частини території для розміщення медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини », що розроблена на підставі рішення Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області від 28.02.2020 року №35, відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Повідомляємо, що 22 квітня 2020 року з 14 години 00 хвилин до 14 години 30 хвилин буде проведена презентація проекту – громадські слухання містобудівної документації на місцевому рівні.

Містобудівна документація розроблена з метою: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови та ландшафтної організації частини  території; визначення її функціонального призначення та параметрів забудови з метою будівництва та експлуатації амбулаторії загальної практики сімейної медицини; виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території; визначення всіх планувальних обмежень використання території, згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки; визначення містобудівних умов та обмежень земельної ділянки; обґрунтування потреб формування нової земельної ділянки та визначення її цільового призначення, зображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: створення транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів, охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення, використання підземного простору тощо.

Замовник детального плану території – Галицинівська сільська рада, виконавець – ТОВ «Проектне бюро «Базис».

Місце проведення громадських слухань с. Галицинове вулиця Центральна,1,                о 14 годині 00 хвилин.

Пропозиції  громадськості  подаються в письмовій  формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 «Про  затвердження  Порядку проведення  громадських  слухань щодо  врахування  громадських інтересів під час розроблення  проектів  містобудівної  документації  на  місцевому рівні») до Галицинівської сільської ради.

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді містобудівної документації села Галицинове.

Відповідальний: Геннадій Іпатенко 0503184101

e-mail: otggalitsinovo@gmail.com

ГАЛИЦИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  28  лютого  2020 року    № 35                      ХХХІ  сесія УІІІ скликання

с. Галицинове

Про надання дозволу на розроблення

Відповідно до статті 17 Закону України “ Про містобудування ” статей 10,19,29 Закону України “ Про регулювання містобудівної діяльності ” , Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 “  Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні                  “ ДБН Б.1.1-4:2012 “ Склад та зміст детального плану території ”, наказу Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290,наказу Мінрегіону від 27.12.2019 року №337, яким затверджено перелік проектів та заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, керуючись статтею 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення детального плану території, що обмежена вулицями Центральна, Садова, Миру та автомобільною дорогою О151124 село Галицинове Вітовського району Миколаївської області вулиця Центральна,1 для визначення планувальної організації розвитку частини території для розміщення медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
  2. Замовником виконання детального плану територій визначити виконавчий комітет Галицинівської сільської ради.
  3. Фінансування робіт по розробленню детального плану території здійснити відповідно до статті 10 Закону України “ Про регулювання містобудівної діяльності ”.
  4. Виконавчому комітету Галицинівської сільської ради при розробленні детального плану території забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні.
  5. Контроль за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  постійну  комісію  сільської  ради  з  питань  земельних  відносин, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання  земель та  екології. Сільський голова                         І. НАЗАР