Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ ВІД ГАЛИЦИНІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА НАЗАРА

Новина
01.09.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ ВІД ГАЛИЦИНІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА НАЗАРА

Шановні освітяни, школярі і студенти, а також батьки Галицинівської сільської ради!

Вітаю вас з Днем Знань - всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів! Вітаю  всіх з новим навчальним роком. Це вже другий навчальний рік в освітніх закладах нашої громади без традиційних урочистостей 1 вересня.  

Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, а  кожен день знаменується хоч і маленькою, але перемогою. Нехай отримані знання і навички відкривають перед учнями нові двері до мрій, інтересів і рекордів. А мудрі наставники, які своєю невтомною працею прищеплюють дітям любов до знань, допомагають у досягненні високих результатів.

Особливий день сьогодні для першокласників, для яких школа - це новий етап в житті. Хай Ваш шлях буде захоплюючим та надзвичайно пізнавальним. Гарної та цікавої вам подорожі Країною знань!

Зичу всім Перемоги та Миру, добра і благополуччя!

З повагою Галицинівський сільський голова Іван Назар

2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше