Привітання учасника бойових дій Сюрченка М.І. з днем народження

28.01.2020

25 січня 2020 року святкував свій день народження (93 роки) житель с.Галицинове  - Сюрченко Микола Ілліч, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни.

Мужня, сильна людина, який пройшов жахливі роки війни. За дорученням голови Галицинівської сільської ради – Назара І.В. в колі родини його привітали начальник відділу з питань соціальної роботи – Школярова О.О. та інспектор відділу – Февральова Н.І.

Прийміть наші щирі вітання й найкращі побажання з цієї нагоди. Нехай по життєвому шляху Вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт, а родинне тепло, людська вдячність та пошана будуть вірними супутниками на дорозі Вашого життя.