Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання учасника бойових дій Сюрченка М.І. з днем народження

Новина
28.01.2020

25 січня 2020 року святкував свій день народження (93 роки) житель с.Галицинове  - Сюрченко Микола Ілліч, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни.

            Мужня, сильна людина, який пройшов жахливі роки війни. За дорученням голови Галицинівської сільської ради – Назара І.В. в колі родини його привітали начальник відділу з питань соціальної роботи – Школярова О.О. та інспектор відділу – Февральова Н.І.

            Прийміть наші щирі вітання й найкращі побажання з цієї нагоди. Нехай по життєвому шляху Вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт, а родинне тепло, людська вдячність та пошана будуть вірними супутниками на дорозі Вашого життя.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше