Прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду

05.02.2020

05.02.2020 року на території  Галицинівської ОТГ (с.Галицинове) працювала спеціаліст Інгульського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. Громадянам, які були на прийомі, надано консультації з питань пенсійного законодавства, персоніфікованого обліку, здійснено запис на прийом до фахівців Пенсійного Фонду, сформовано запити на попередню підготовку документів, а саме довідок про пенсію.

Додатково повідомляємо, що прийом громадян спеціалістом Пенсійного Фонду в с.Галицинове проводиться щомісячно.