Придбати житло чотирьом особам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Галицинівської сільської ради

04.01.2021

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 877 від 15 листопада 2017 року «Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» (зі змінами 2020 року), наприкінці грудня 2020 року :

Галицинівській сільській раді було спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на загальну суму 1604560 грн. на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення та перераховані кошти на їх особисті спеціальні рахунки для подальшого придбати житла, чотирьом особам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають походження з Галицинівської сільської ради (2 особи - з с. Прибузьке, 2 особи - з с. Лупареве ).

За державні кошти особи з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування мають можливість протягом року, з дня перерахування коштів на їх особисті спеціальні рахунки, придбати житло у привітну власність.