21.10.2021

Шановні мешканці села Галицинове!

Повідомляємо, що з 24 жовтня 2021 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» № 2354-VIII від  20.03.2018 року з питання розгляду звіту про стратегічну екологічну оцінку до документу державного планування – проекту генерального плану с. Галицинове на підставі рішення Галицинівської сільської ради № 68 від 23 грудня 2020 року.

Замовник документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який прийматиме рішення про затвердження документу державного планування – Галицинівська сільська рада.

Виконавець – Консорціум «Архізем Україна».

Обґрунтовані пропозиції та зауваження громадськості подаються у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції та зауваження подаються до Галицинівської сільської ради за адресою: 57286, Миколаївська область, с. Галицинове, вул. Центральна, 1; у письмовому вигляді особисто або на електрону адресу Галицинівської сільської ради: otggalitsinovo@gmail.com

Відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається проведення консультацій з Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації, Управлінням охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України та Міністерством охорони здоров'я України.

Транскордонні консультації не передбачаються.

Строки подання зауважень та пропозицій до 23 листопада 2021 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Ознайомитися з документацією можна за адресою: 57286, Миколаївська область, с. Галицинове, вул. Центральна, 1, а також на офіційному веб-сайті Галицинівської сільської ради: https://galycynivska.dosvit.org.ua/

Відповідальна особа за прийняття зауважень та пропозицій:

Заступник сільського голови з питань ЖКГ та благоустрою

Геннадій ІПАТЕНКО, телефон 0503184101, 685-847

2021 © Усі права захищено