Combined Shape

Освіта , як завжди, є в пріоритеті розвитку Галицинівської громади

12.03.2019

Сучасна освіта – це освіта для людини. Наша нова школа має формувати ціннісні ставлення і судження, які служать базою для особистого щасливого життя та успішної взаємодії з суспільством. Для побудови Нової української школи вирішено створити дієву Програму розвитку освіти Галицинівщини

До розроблення Програми долучилися учні, педагоги, батьки та небайдужі жителі ОТГ. Серед головних завдань розвитку освітянської галузі визначили -  мотивація до навчання, створення нового освітнього простору, доступність та якість надання освітніх послуг через подальше покращення матеріально- технічної бази закладів дошкільної та загальної середньої освіти. Для успішної реалізації  відділ освіти (начальник відділу Палієнко Л.М.) та МОІППО (директор Шуляр В.І.) вибудували модель розвитку освіти Галицинівської сільської ради. Саме для цього відбувалися організаційно-консультативні зустрічі  між керівництвом (Іван Назар, Галицинівський сільський голова), освітянами Галицинівщини та делегацією Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на чолі з Шуляром Василем, директором МОІППО. Тому 7 березня 2019 року на ХХІІ сесії восьмого скликання  Галицинівської сільської ради затвердили Програму розвитку нової української освіти в умовах децентралізації на 2019 – 2021 роки. Вдячні депутатам громади за розуміння освітянських проблем та постійну підтримку.

Впевнені, що розпочата робота – шлях до створення сучасної моделі розвитку освіти Галицинівської сільської ради