Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Оптимізації мережі шкіл. Створення опорних шкіл. Підвезення. Комунікація з батьками, вчителями, директорами шкіл, депутатами

Новина
12.03.2019

Питання оптимізації мережі шкіл, створення опорних ЗЗСО, підвезення учнів, комунікація вчителів, батьків, директорів  і депутатів у вирішенні освітянських проблем вивчали керівники Галицинівської, Лиманівської, Українківської шкіл Галицинівської громади в Новоукраїнківській територіальній громаді Кіровоградської області в рамках програми USAID  «ДОБРЕ»

       Партнером у навчальному візиті виступив Шведсько-Український проект «Підтримка децентралізації в Україні». Власним досвідом в ході  роботи   поділився з присутніми  голова Дунаєвецької громади Хмельницької області Володимир Колісник.

        Освітяни  познайомились з роботою інклюзивно-ресурсного центру, побачили як впливає на якість освіти сучасне обладнання та оснащення кабінетів природно-математематичного циклу, технічне оновлення актової зали.

           Гості були захоплені естетичним оформленням приміщень закладів освіти, оснащенням, що допомагає оптимізувати працю педагога й учня  та від атмосфери домашнього затишку й тепла, яким огорнуті вихованці дошкільного навчального закладу.

        Учасники делегацій обмінялися матеріалами про свою роботу та планами на майбутнє.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше