21.10.2021

Шановні мешканці села Галицинове!

Повідомляємо, що 03.11.2021 р. об 11:00 год. відбудеться проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту «Генеральний план с. Галицинове» відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Проект розробляється на підставі рішення Галицинівської сільської ради № 68 від  23.12.2020 р.

Замовник розроблення проекту – Галицинівська сільська рада.

Виконавець – Консорціум «Архізем Україна»

Місце проведення громадських слухань – адміністративне приміщення сільської ради вулиця Центральна,1

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі з 22.10.2021 р. по 21.11.2021 р. (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні»).

Запрошуємо всіх небайдужих громадян взяти участь у розгляді зазначеного проекту.

2021 © Усі права захищено