Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Один із напрямків роботи відділу з питань соціальної роботи Галицинівської ОТГ

Новина
30.01.2020

            29.01.2019 року комісією в складі : начальника відділу з питань соціальної роботи – Школярової О.О. педіатра КП «Галицинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» -Турової О.І. та медичної сестри – Князєвої І.В. проведено обстеження багатодітної матері, громадянки с.Галицинове (СВТ «Океан»), з метою перевірки створення належних умов для новонародженої дитини.

            Робота з даною сім’єю проводилася на протязі декількох місяців. Матері було надано термін для створення умов для дітей, а саме відремонтувати пічне опалення, зробити косметичний ремонт, так як була сирість у кімнаті, оформити державні допомоги.

            В результаті всі рекомендації комісії були виконані. Відділом з соціальної роботи було надано б/у одяг та памперси для дитини. Дана сім’я і надалі буде знаходитися під контролем.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше