НАВЧАННЯ РОЗПОЧАТО! УВАГА! ЖИТЕЛІ ГАЛИЦИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
Новина
НАВЧАННЯ РОЗПОЧАТО!
УВАГА! ЖИТЕЛІ ГАЛИЦИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!
Наразі розпочато навчання першої групи.
Формується вже друга група.
Реєстрація триває. Заповнюйте форму https://forms.office.com/r/LxtVrCxCG1
Не чекайте останнього дня!
За тісного партнерства Галицинівської сільської ради
розпочато триденний тренінг з написання бізнес-планів в рамках грантової програми «Ініціатива задля сталого майбутнього: комплексне економічне відновлення та сталий розвиток через цільову допомогу у постраждалих від війни громадах Миколаївської області», який імплементується за ініціативи INTERNATIONAL RESCUE COMMITEE ІRC (Міжнародний комітет порятунку) в Україні та виконавчий партнер ВГО Українська Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу (УАЦПБ).
Тренери, які навчають, справжні професіонали. Вони вже вдруге відвідують нашу громаду .
Це грантова програма для двох цільових громад Миколаївської області: Галицинівської сільської територіальної громади та Баштанської міської територіальної громади - отримання гранту в розмірі від 3 до 5 тисяч доларів. Перший етап проходження гранту - участь в тренінговій триденній програмі, в рамках якої учасники зможуть отримати всю інформацію та навчитися якісно готувати бізнес-плани.
Керівник програми Ольга Раку прокоментувала: «Важливо зазначити, що ми працюємо шаблонами від Державної служби зайнятості. Це означає, що цей самий формат після того, як учасники мовно навчаться готувати якісні заявки, вони зможуть з легкістю подавати на Державну програму «Є робота» і на інші. Тому що це основний, найбільш типовий формат.
Ми вважаємо, що це буде гарна підтримка для підприємців громади, в тому числі отримати гарні навички підготовки грантових заявок. Ми розуміємо, що зараз є багато програм, особливо для підприємців постраждалих громад, тому хочемо допомогти вам і в цьому».
Микола Ляленко, начальник відділу економічного відродження та розвитку Міжнародного комітету порятунку в Україні, Одеський офіс.
«Ми в Галицинівській громаді не вперше. В кінці 2022 напочатку 2023 року ми тут імплементували програму багатоцільової грошової допомоги, і охопили в цілому всю громаду. Також була частина зимового реагування взимку 2022 – 2023 року. Наразі, з огляду на те, що безпекова ситуація в Галицинівській громаді стабілізувалася, то настав час для програми економічного відродження, яка буде імплементована разом з імплементуючим партнером Українською Асоціацією Центрів Підтримки Бізнесу і передбачає собою програму мікрогрантової підтримки і навчання».
Владислав Топчев, начальник відділу розвитку партнерств , Одеський південний регіон.
«ІRC в Україні представлено в трьох регіонах – Одеса, Дніпро і Харків, і головний офіс у Києві. І ми опікуємося всіма прифронтовими областями. Зараз в Миколаївській області, зокрема в Баштанській та в Галицинівській громадах ми розпочинаємо програму відбудови розвитку відновлення засобів до існування людей. Тому що знаємо, що люди повертаються в рідні села і з-за кордону, і внутрішньопереміщені. Це обумовлено різними причинами, але факт залишається фактом: все розбите, ланцюги постачання порушені. І тому ми започаткували цю програму. Найбільш актуальними способами допомогти людям стати на ноги. Дати поштовх для розвитку місцевої економіки. Щоб ті, хто повернувся в Україну, в свою рідну громаду, не жаліли про це. Щоб вони могли тут існувати і розвиватися Це пілотні проєкти. Але ми дуже розраховуємо на те, що таких проєктів буде більше. Наразі це Миколаївська область і Дніпропетровська область. У цих двох областях ми працюємо з двома різними організаціями. Тут, в Миколаївській області, ми втілюємо цей проєкт з Українською Асоціацією Центрів Підтримки Бізнесу. В Дніпрі працюємо з місцевою організацією «Посмішка». Трішки різні варіанти, Є підтримка і малого бізнесу, і гранти, і навчання людей. Особливо жінок – жінок, які втратили засоби для існування, багатодітні жінки, одинокі. Щоб вони не відчували себе на узбіччі суспільства, не шукали десь долі за кордоном, саме для цього і розробляємо такі програми, націлені для підтримки влазливих верств населення, постраждалих від російської агресії».