Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

НАВЧАННЯ РОЗПОЧАТО! УВАГА! ЖИТЕЛІ ГАЛИЦИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Новина
08.09.2024
НАВЧАННЯ РОЗПОЧАТО!
УВАГА! ЖИТЕЛІ ГАЛИЦИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!
Наразі розпочато навчання першої групи.
Формується вже друга група.
Реєстрація триває. Заповнюйте форму https://forms.office.com/r/LxtVrCxCG1
Не чекайте останнього дня!
За тісного партнерства Галицинівської сільської ради
розпочато триденний тренінг з написання бізнес-планів в рамках грантової програми «Ініціатива задля сталого майбутнього: комплексне економічне відновлення та сталий розвиток через цільову допомогу у постраждалих від війни громадах Миколаївської області», який імплементується за ініціативи INTERNATIONAL RESCUE COMMITEE ІRC (Міжнародний комітет порятунку) в Україні та виконавчий партнер ВГО Українська Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу (УАЦПБ).
Тренери, які навчають, справжні професіонали. Вони вже вдруге відвідують нашу громаду .
Це грантова програма для двох цільових громад Миколаївської області: Галицинівської сільської територіальної громади та Баштанської міської територіальної громади - отримання гранту в розмірі від 3 до 5 тисяч доларів. Перший етап проходження гранту - участь в тренінговій триденній програмі, в рамках якої учасники зможуть отримати всю інформацію та навчитися якісно готувати бізнес-плани.
Керівник програми Ольга Раку прокоментувала: «Важливо зазначити, що ми працюємо шаблонами від Державної служби зайнятості. Це означає, що цей самий формат після того, як учасники мовно навчаться готувати якісні заявки, вони зможуть з легкістю подавати на Державну програму «Є робота» і на інші. Тому що це основний, найбільш типовий формат.
Ми вважаємо, що це буде гарна підтримка для підприємців громади, в тому числі отримати гарні навички підготовки грантових заявок. Ми розуміємо, що зараз є багато програм, особливо для підприємців постраждалих громад, тому хочемо допомогти вам і в цьому».
Микола Ляленко, начальник відділу економічного відродження та розвитку Міжнародного комітету порятунку в Україні, Одеський офіс.
«Ми в Галицинівській громаді не вперше. В кінці 2022 напочатку 2023 року ми тут імплементували програму багатоцільової грошової допомоги, і охопили в цілому всю громаду. Також була частина зимового реагування взимку 2022 – 2023 року. Наразі, з огляду на те, що безпекова ситуація в Галицинівській громаді стабілізувалася, то настав час для програми економічного відродження, яка буде імплементована разом з імплементуючим партнером Українською Асоціацією Центрів Підтримки Бізнесу і передбачає собою програму мікрогрантової підтримки і навчання».
Владислав Топчев, начальник відділу розвитку партнерств , Одеський південний регіон.
«ІRC в Україні представлено в трьох регіонах – Одеса, Дніпро і Харків, і головний офіс у Києві. І ми опікуємося всіма прифронтовими областями. Зараз в Миколаївській області, зокрема в Баштанській та в Галицинівській громадах ми розпочинаємо програму відбудови розвитку відновлення засобів до існування людей. Тому що знаємо, що люди повертаються в рідні села і з-за кордону, і внутрішньопереміщені. Це обумовлено різними причинами, але факт залишається фактом: все розбите, ланцюги постачання порушені. І тому ми започаткували цю програму. Найбільш актуальними способами допомогти людям стати на ноги. Дати поштовх для розвитку місцевої економіки. Щоб ті, хто повернувся в Україну, в свою рідну громаду, не жаліли про це. Щоб вони могли тут існувати і розвиватися Це пілотні проєкти. Але ми дуже розраховуємо на те, що таких проєктів буде більше. Наразі це Миколаївська область і Дніпропетровська область. У цих двох областях ми працюємо з двома різними організаціями. Тут, в Миколаївській області, ми втілюємо цей проєкт з Українською Асоціацією Центрів Підтримки Бізнесу. В Дніпрі працюємо з місцевою організацією «Посмішка». Трішки різні варіанти, Є підтримка і малого бізнесу, і гранти, і навчання людей. Особливо жінок – жінок, які втратили засоби для існування, багатодітні жінки, одинокі. Щоб вони не відчували себе на узбіччі суспільства, не шукали десь долі за кордоном, саме для цього і розробляємо такі програми, націлені для підтримки влазливих верств населення, постраждалих від російської агресії».
2024 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше